HEP - Najniže cijene električne energije za kućanstva! Korisničke aplikacije i druge pogodnosti.

Dobrijević, junior Crvene zvezde, načeo je Dubravu u porazu od BSK-a. Drugi junak, ali negativan, bio je također iz Republike Srbije: Domiću iz Sombora, beku Dubrave, Čikvar je neviđeno provukao kroz noge i pripremio za 0:2

DUBRAVA TK - BSK BIJELO BRDO 0:2 (0:1)

ZAGREB - Stadion u Sigetu. Gledatelja: 120. Glavni sudac: Erceg (Benkovac) 7. Pomoćni suci: Trklja (Petrinja) i Mioković (Sisak). Četvrti sudac: Cestarić (Sisak). Delegat: Skender (Rijeka). Kontrolor sudaca: Šimičić (Koprivnica).

STRIJELCI: 0:1 - Dobrijević (21), 0:2 - I. Mihaljević (65).

DUBRAVA TK: Ilinčić 6, Cerovec 6, Maglica 6, T. Ljubanović 5,5, Domić 5,5 (od 72. Prpić Bosanac 6), Turanjanin 6, I. Ljubanović 6 (od 72. Petrović 5,5), Vajdovčić 7, Kapitanović 6 (od 88. Araujo -), Ibiši 6,5 (od 88. Kiš -). Trener Šušnić 6.

BSK BIJELO BRDO: Đilas 7, Periša 7, Majtanić 6,5, Dobrijević 7,5, Župan 7 (od 89. L. Mihaljević -), Mory Gbane 7, I. Mihaljević 7,5, Ilić 7,5 (od 72. Bošnjaković 6), Kraljević 6,5 (od 89. Bolano -), Čikvar 7,5 (od 82. Žutić -), Šimičić 6,5 (od 72. Lozić 6). Trener Steinbruckner 7,5.

Ocjena utakmice: 7.
Igrač dvoboja: Dobrijević (BSK).

Ako je suditi po "jakom" prisustvu igrača iz Republike Srbije u Drugoj HNL, međusobni odnosi su dobri! Marko Dobrijević (19), rođen u Zemunu, stožerni igrač BSK-a, u vrlo važnoj pobjedi Bjelobrđana u Sigetu, bio je junior Crvene zvezde, a potom igrač Rada, prije dolaska u Hrvatsku. Dobrijević, inače stoper, visok 202 cm zabio je prvi gol glavom, poslije centaršuta Ivana Mihaljevića i loše procjene igrača Dubrave Tina Ljubanovića. Time je utakmica u neku ruku bila usmjerena. Drugi odlučujući trenutak bila je 65. minuta kada je Josip Čikvar provukao loptu kroz noge lijevom beku domaćih Saši Domiću (23), rođenom u Somboru, uz ostalo igraču Radničkog iz Niša i beogradskog Žarkova. Čikvar je poslije provučene lopte kroz noge Domiću, dobacio do Ivana Mihaljevića koji je zabio za 0:2. Čikvarova umješnost i Domićeva naivnost svakako je situacija koja će se pamtiti.
BSK iz Bijelog Brda je na čelu ljestvice i s obzirom na raspored i kako dobro igra, kao da nema gdje izgubiti do kraja jesenske polusezone. Osim ako ga iz serije ne izbace emocije i potrošnja protiv Dinama u srijedu, na svom terenu, u osmini finala Hrvatskog kupa.
Poraz Dubrave izgleda uvjerljiv, premda nije moralo biti baš takav. Muhamed Alghoul pucao je u 90. minuti kazneni udarac, ali je vratar ilija Đilas obranio. U 35. minuti Džemal Ibiši je izmiješao stopera Karla Majtanića i vratara Đilasa, no Dobrijević i suigrač odbili su gotovo s linije gola.