Jarun je pobijedio Opatiju na Kantridi sa 1:0, ali bi realan rezultat bio 5:2 za goste. Opet sjajna vezna linija, izvrstan Jugović i jedini strijelac Ačkar. Trener Leko taktički izvrsno vodio momčad. Jugović: "A sad protiv Varaždina i Rudeša.

OPATIJA - JARUN 0:1 (0:0)

RIJEKA - Stadion Kantrida. Gledatelja: 200. Glavni sudac: Matić 7. Pomoćni suci: Grofelnik i Jurić. Četvrti sudac: Cindrić.

Strijelac: 0:1 - Ačkar (47).

OPATIJA: Berković 6, Malinić 6, Jukičić 6, Belančić 6, Bertoša 6 (od 78. B. Bogolin -), Ivančić 6 (od 46. E. Maloku 5,5), Klapan 6,5 (od 78. Ivičić -), Kožić 6,5, Heteši 5,5 (od 46. Fumić 6), Bjelanović 6, Pejanović 6 (od 63. Grujević 6). Trener Z. Bogolin 6.

JARUN: Spudić 7, Blaževski 7, Karabatić 7, Bošnjak 7, Kčira 7, Jugović 8, Dobrić 7, Ačkar 7,5 (od 90. Adžić -), Dujmović 7,5 (od 80. Večerić -), Bamba 7, Brkić 6,5 (od 67. Groznica 7). Trener Leko 8.

Ocjena utakmice: 7,5.
Igrač dvoboja: Jugović (Jarun).

Jarun je sa 1:0 pobijedio Opatiju na Kantridi, ali je prema igri i šansama rezultat trebao biti 5:2 za goste. Poraz od Croatie prošlu subotu u Zagrebu čini se kako je predstavljao samo slab dan. Ponajprije vezne linije, najjače karike momčadi, koja je danas opet igrala odlično. Igor Jugović bio je najbolji igrač utakmice. Arijan Ačkar postigao je jedini i pobjedonosni gol, djelomice "zaslugom" i domaćeg vratara Berkovića. Osmicu mu je "uzela" tek jedna pogreška. Lovro Dobrić je također igrao vrlo dobro, ali nije zabio u 83. minuti najidealniju prigodu drugog poluvremena.
Trener Jerko Leko opet je taktički izvrsno vodio momčad. Njegov cilj, od početka, bila je pobjeda, tako je sastavio i momčad, s izrazitim napadačem Markom Brkićem u špici koji doduše nije pogodio iz najmanje dvije velike šanse u prvom dijelu, ali je to bila snažna poruka Bogolinovom sastavu. Još snažnija bila je u 11. minuti: Ivan Bošnjak imao je dvije sjajne prigode u istoj akciji. Jednom je obranio Berković, a drugi put su Opatijci izbacili s gol linije. Filip Dujmović je igrao dobro, ali ga još neće gol. U 26. minuti imao je veliku šansu. Iskupio se prodorom kod Ačkarova gola.
Opatija je u prvom poluvremenu bila potpuno u sjeni izvrsne igre Jaruna. U drugom poluvremenu Bjelanović je mogao dvaput zabiti, no o većoj kvaliteti Jarunove momčadi govori podatak da domaći u samoj završnici nisu uspjeli napraviti odlučujući pritisak za izjednačenje, nego su još mogli primiti i gol.
Igor Jugović najbolji igrač utakmice kaže: "U subotu igramo protiv Varaždina u Kustošiji i onda, nakon stanke zbog reprezentacije, 20. studenog u Rudešu. Poslije toga moći ćemo reći kakvi smo realno."