Trnje je imalo posjed i inicijativu, Marsonija je iskoristila sve pogreške i što im je ponuđeno. Mahmutović je rasni golgeter koji ne oprašta neopreznost.

MARSONIJA -TRNJE  4:2 (2:0)

SLAVONSKI BROD - Igralište Stanko Vlainić-Dida. Gledatelja: 250. Glavni sudac: Horvat (Varaždin)  Pomoćni suci: Lončar (Čačinci i Tkalčević (Čazma). Četvrti sudac: Meglić (Krapinske Toplice). Delegat: Ivan Zadravec (Beli Manastir). Kontrolor sudaca: Conjar (Osijek).

Strijelci: 1:0 - Mahmutović (11 KU), 2:0 - Huseinbašić (45+1) 2:1 - Kesse (51), 3:1 - Mahmutović (53),  4:1 - Mihić (62), 4:2 - Ceraj (83).

MARSONIJA: Krijan, Balentović, Mahmutović, Huseinbašić, (od 84 Kvesić), Sivrić (od 72 Perković), Anić, Salamunović (od 66 Didović), Begović, Blatinčić (od 72 Prijić), Jergović (od 66 Tolić), Mihić

Trener: Brnjić

TRNJE: Vujinović, Brkić, (od 61 Šinko), Prpić Bosanac, Marić, Bibić (od 61 Banić), Šare, Ninčević, Vidović (od 72 Beloša Fijan), Dobrilović (od 54 Ceraj), Povoljnjak (od 61 Heteši), Kesse

Trener Pranjić.

Situacija kod trećeg gola Marsonije u režiji Mahmutovića najbolje opisuje utakmicu Slavonskom Brodu i pobjedu domaćina. Kišom natopljen teren nije pružao najbolje uvjete za igru, ali nije bilo tako strašno da bi gosti činili takve pogreške. Marsonija je došla u rano vodstvo iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Mahmutović. Trnje je imalo posjed i inicijativu, Povoljnjak je dobro držao konce igre i kada se očekivao odlazak na odmor, Huseinbašić je izmakao pozornosti obrane gostiju, fantastično pogađa rašlje Vujinovića što svaku momčad na samom kraju poluvremena dodatno demoralizira.

U nastavku posjed imaju gosti, ali njihove kombinacije završavaju ispred šesnaesterca domaćina. Kesse donosi nadu Trnju golom u 51', ali dvije minute kasnije već spomenuta situacija, Prpić Bosanac i Marić oklijevaju tko će do lopte, a onda se između njih pojavljuje Mahmutović i jednostavno prolazi kao kroz putar brzinom Francuskog TGV najbržeg vlaka na svijetu, izbija pred nemoćnog Vujinovića i ponovo prednost diže na dva gola. Potom još jedna dekoncentracija u obrani i Marsonija ima 4:1, visok rezultat iz pametne igre i grešaka gostiju. Ceraj je uspio kapitalizirati posjed Trnja i smanjuje za konačnih 4:2. Prije gola Ceraja Trnju je poništen gol Kessea zbog zaleđa.

Bodovi ostaju u Slavonskom Brodu zasluženo, Marsonija je uspjela iskoristiti sve što joj se ponudilo ponajviše zaslužujući izvrsnom golgeteru Mahmutoviću kakvog Trnje nema.